Şirketinize Özel Yazılımlar

Custom CRM Software
Özel yazılım geliştirme, belirli işinizin acil ihtiyaçlarını karşılamak veya hedeflerine ulaşmak için yazılım çözümlerini tasarlama, oluşturma, entegre etme, ölçeklendirme ve yükseltme sürecidir. Fortune 500 şirketlerinden orta ölçekli işletmelere kadar geniş bir müşteri yelpazesine özel yazılım. BT alanında 24 yıllık deneyim, çeşitli teknoloji yığınları ve 21 sektördeki uzmanlık, güvenilir ve çevik dijital çözümlerle karmaşık zorlukları çözmenize yardımcı olabiliriz.

Entegrasyon

Yeni yazılımı, ERP, CRM, PDM, MES, satıcı ve müşteri portalları ve daha fazlası gibi halihazırda kullandığınız diğer araçlarla (özel yapım veya platform tabanlı) entegre edebiliriz.

API Entegrasyon

Uzmanlarımız, kurumsal çapta otomasyonu genişletmenize veya özel çözümünüzün diğer dahili veya harici sistemler ve alt sistemlerle sorunsuz ve kolay entegrasyonunu sağlamanıza yardımcı olmak için temiz, güvenli ve iyi belgelenmiş API'ler oluşturabilir.

Özel Anlaşmalar

Yazılımınızı sağlıklı, alakalı ve yüksek performanslı tutmak için tutarlı performans yönetimi, sorun giderme, geliştirme ve değişiklik yönetimi sorumluluğunu üstlenebiliriz.
Sorularınızı yanıtlamaya ve projenize hemen başlamaya hazırız