0(850) 49 50 777
            
   SİSTEM - TEKNİK SERVİS

Teknik Destek Sözleşmeleri
Peşin veya Aylık ödemeli yıllık Teknik Destek Sözleşmelerimiz müşterinin talebine ve sistemine göre uyarlanmaktadır. Standart sözleşme, belirli günlerde Personel bulundurma ve 7/24 Destek gibi Sözleşmelerimiz mevcuttur.

Sözleşmelerimizin ortak Hizmet içerikleri ise;
- 1 yıl boyunca sınırsız hizmet
- Müşterinin isteğine göre haftada bir ya da 15 günde bir periyodik olarak bilgisayar bakımlarının yapılması
- Her türlü soruna 24 saat içerisinde, sistemin durması gibi acil durumlarda ise aynı günde müdahale edilmesi
- Müşterinin belirlediği dönemlerde yılda 4 defa sistemin koruyucu bakım'a tabi tutulması
- Microsoft ürünlerine Lisanslama danışmanlığı ve Telefon desteği

Bilgisayar & Donanım
Markalı veya toplama Bilgisayar satışlarımız mevcuttur. Ibm, HP, Dell, Toshiba, Acer, Asus gibi Masa üstü ve Diz üstü Bilgisayar satışlarımız ile birlikte, Intel, Asus, Gigabyte, Saphire, Samsung , Kingston, Seagate, Philips, Aopen, Lg, Sony gibi Markaların ürünleri ile de toplama Bilgisayar üretmektedir.

Network Alt yapı kanal ve kablolama Hizmeti

Secure Gateway Server ve Kabinet Çözümleri
İnternet kullanımını denetleyen, kısıtlayan ve Raporlayan kısaca ağ geçidi güvenli hale getiren bir yazılımdır.
Üzerindeki Firewall ile dışarıdan gelebilecek saldırıları önler ve Raporlar. Şirket çerisindeki tüm internet kullanımını veya Ip, Url ve içerik bazında, içeriğinde ahlaksız kelimeler, oyunlar , alışveriş siteleri ve kumar sitelerin kullanımı istenen bilgisayarlarda engeller. Bilgisayarlara oyun ve Mp3 gibi dosyaların download edilmesi ve bu dosyalardan dolayı gelebilecek zararlı virüsler önler.
Tüm kullanıcılara sanal bir hesap açılarak, sadece şirket içerisinde birbirleriyle e-mail ile veya mesajlaşma ile haberleşmesini sağlar. Şirketinizin Internet kullanımı ile ilgili detaylı bir Rapor sunarak kim hangi Siteleri ne kadar süreyle geziyor, Şirketinizde hangi Web siteleri en çok ziyaret ediliyor gösterir.

Güvenlik Kamera Sistemleri
Bilgisayarlı Kamera Güvenlik Sistemleri ile ister şirket içerisinde ister şirket dışında internet bağlantısı sayesinde sürekli izleme ve kayıt imkanı sunulur. 200 Frm/Sec gibi özelliğine sahip kamera kayıt cihazları sayesinde gerçek zaman izleme ve gece görüş Kameraları ile de ışıksız ortamlarda canlı ve kesintisiz görüntü izleme olanağı sağlanır. Gerekli Bilgisayar, Kablolama ve Kamera Montajı ile birlikte Anahtar teslim Proje hizmeti verilmektedir.