0(850) 49 50 777
            
   HAKKIMIZDA

NS Grup Bilişim Hizmetleri, 2005 yılında, internet tabanına yayılmak ve bu global ortamda varlıklarını sağlamak ve sürdürmek isteyen firmalara kurumsal çözümler getirme amacıyla kuruldu. Geniş kapsamlı hizmetlerimiz ve ürünlerimiz ile kurumsal ya da kişisel web sayfası tasarımı, eticaret  ve domain hosting ihtiyaçlarınızı karşılayarak ve özel program yazılımları , donanım destek bakım anlaşmalarının yanında altyapı düzenlemeleri ile en etkili anahtar teslimi çözüm ortağınız olarak hizmetinizdeyiz! 
Hızlı ve lider Müşteri Destek Servisimiz, Yurt içinde yüksek performanslı güvenilir network bağlantılarımız, rakipsiz "yüksek kalite, düşük fiyat" politikamız ile size daima en profesyonel hizmeti sunuyoruz. 

NS Grup Bilişim Hizmetleri Danışmanlık Servisi, kamu kuruluşları ve diğer küçük/orta/büyük ölçekli organizasyonların en yeni bilgi ve internet teknolojilerini kullanarak, dağınık internet işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili destek verir. Danışmanlık yaptığı şirketin personeli ile birlikte çalışarak, bilgi aktarımının gerçekleşmesini sağlar. Danışmanlarımızın farklı alanlarda elde ettikleri engin tecrübelerin ışığında kuruluşun işlev, hedef ve stratejileriyle, hızla gelişen teknolojilerinin bütünleştirilmesi sağlanır.Yötemler konusunda personeli eğitir, iş süreçlerini hızlandırır, organizasyonların bilgi teknolojilerinden optimum düzeyde yararlanmasını ve verimliliklerinin artması yönünde çalışırlar. 

WEB SERVİSİ OLARAK VERDİĞİMİZ HİZMETLER : • Web Sayfası Tasarımı ve Kodlama , Eğitimi | Eticaret Sayfası Tasarımı ve Kodlama , Eğitimi  | İçerik Yönetimi | Arama Motoru Optimizasyonu | Google Adwords Yönetimi

Firmaların mevcut internet web sitelerinin yeniden yapılandırılmasını ya da mevcut bir web sitesine sahip olmayan kuruluşların internete ilk adımlarında profesyonel perspektif ile işe başlamalarını sağlamayı amaçlayan bu hizmet, Profesyonel bir web sitesinin kurulumu, gözlenmesi ve güncellenmesinin yanısıra, personelin internet ile ilgili şirket içi organizasyonu sağlayabilecek ölçüde eğitilmelerini içerir.Oluşturduğumuz web sitelerinin kendine özel içerik yönetim panelleri bulunmaktadır, panel sayesinde  teknik bir bilgiye ihtiyaç olmadan web sayfaları güncellenebilir ve yönetilebilir. 

• Proje Danışmanlığı: 
Kuruluşun her türlü bilgi işlem projesinin NS Grup Çözüm Metodolojisi kullanılarak yönetildiği hizmetlerdir. Böylelikle projeler, istenilen zamanda, özellikte ve planlanan kaynaklar kullanılarak, başarılı bir şekilde sonuçlandırılır. 

ÖZEL PROGRAM YAZILIM SERVİSİ HİZMETLERİMİZ: • Özel Programlarınızın hazırlanması : 

Firmaların mevcut çalışma akışları içerisinde ihtiyaç duydukları küçük/orta/büyük ölçekli programların , şirket ihtiyaçları göz önünde bulundurularak , sisteme entegre edilmesi ve sorunsuz olarak hizmet almanızı sağlayan, aynı zamanda çalışma süresi zamanınızdan da kar etmenizi sağlayan programların hazırlanması. 

• Mevcut Programlarınızın iyileştirilmesi ve optimizasyonu: 

Şirket içerisinde kullanılan mevcut programlarınızdan daha fazla verim ve daha sorunsuz iş akışı sağlamak amacı ile NS Grup Çözüm metodolojisi kullanılarak sisteminizin optimizasyonunu sağlamak ve iş verimliliğinin arttırılması. 

DONANNIM & BAKIM SERVİSİ HİZMETLERİMİZ: • Bakım hizmetleri : 

Mevcut sistem donanımınızın zamanla ve çevre şartlarından dolayı olası arızalarının ve sorunlarının optimize edilerek , donanım sisteminizin daha verimli çalışır hale getirilmesini sağlamak amacı ile mevcut bakım anlaşmaları ile belirli süreler çerçevesinde siz müşterilerimizin çalışma ortamlarındaki donanım yapılarının düzene sokulması ve sistem gereksinimlerinin müşterilerimize rapor halinde bildirilmesi. 

• Network Hizmetleri : 

NS Grup çözüm metodolojisi sadece sisteminizin üst yapısını değil aynı zamandada bir bütünlük sağlayarak altyapısınıda kontrol/onarım/destek hizmetleri verir. Mevcut alt yapınızın zamanımız teknolojisine uyumluluğu ve kesintisiz veri hızının sağlanması başta olmak üzere ,bu alt yapının dış networklerlede uyumluluğunun sağlanmasını gerçekleştirir. Network hizmetlerimiz isteğinize göre altyapısı oluşturulmamış iş yerinize altyapı kurulması yada mevcut olan iş yerinizin kurulumları ve düzenlenmesinde size çözüm sunar.